KOCAELİ DİLOVASI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yaşam Boyu Eğitimi Destekleme Derneğinin Kuşadası Öğretmen Eğitim Kampı daveti

Yaşam Boyu Eğitimi Destekleme Derneğinin Kuşadası Öğretmen Eğitim Kampı daveti

      Öğretmenlerin eğitimler doğrultusunda, çocukların ve yetişkinlerin planlama, mantık yürütme, mantıksal çıkarımda bulunma, strateji geliştirme, sıra dışı düşünme, dikkat ve konsantrasyon, görsel uzamsal düşünme, hafıza ve bellek alanlarında gelişim sağlayan ve bununla birlikte sabır-sebat, yenilgiyi hazmetme, kararlılık ve karar verme konularında, öğrencilere ve ailelerine rehberlik edebilme üzere ilçeniz de görev yapan tüm öğretmenler için 25-31 Temmuz tarihinde Atatürk Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Yaşam Boyu Eğitimi Destekleme Derneği işbirliği ile 5. Geleneksel Eğitim Kampı Aydın/Kuşadası’ nda gerçekleştirilecektir. Eğitim süresince Drama, Mental Aritmetik, Zekâ Oyunları, Hızlı Okuma, Bedenden Oyuna Oyundan Şarkıya, Oyun Terapisi, Öğrenci Koçluğu, Montessori eğitimleri verilecektir.  Kurs bitiminde başarılı olan adaylara üniversite ve dernek onaylı sertifika verilecektir. Eğitimler gönüllülük esasına bağlıdır.

      Drama Eğitimi sertifikası, 2010/49 sayı ve 19/08/2010 tarihli ders dışı etkinlikler yönergesine uygundur. . Zeka Oyunları Sertifikanız ile ortaokul müfredatında yer alan zeka oyunları dersine girebilir ya da Milli Eğitim Bakanlığı Okul Öncesi Eğitim ve İlköğretim Kurumları Çocuk Kulüpleri Yönergesine bağlı kalarak çocuk kulübü kurabilirsiniz. Eğitimlerimiz, daha önce Ankara(3), Elazığ(3 eğitim), Iğdır(2 eğitim), Aydın, İzmit, Van, Antalya, Aydın/Kuşadası (3 eğitim-Yaz Kampı), Aydın/Didim(Yaz Kampı), Bodrum/Turgutreis (Yaz Kampı), Uşak, Çanakkale, Gaziantep, Diyarbakır, Malatya, Kayseri, İstanbul(5 eğitim), Erzurum(3), Samsun, Ağrı(5), Trabzon, Şanlıurfa, Adana, Sivas, Kırşehir illerinde başarıyla uygulanmıştır. Konuyu, ilçenizde görev yapan öğretmenlere duyurmanızı ve web sitenizde yayımlamanızı saygılarımızla arz ederiz.

 

       Not: İlgilenen adaylar her türlü detaylı bilgi için, 05321133209 no’lu telefondan ÖZLEM FIRAT’ a ve 05321323007 no’lu telefonlardan ZEYNEP GÜLER’e veya aktifdrama25@gmail.com, adresine mail yoluyla ulaşabilirler.  

Eğitim takvimi için tıklayınız.


Mimar Sinan Mh. İstiklal Cd. No187 Dilovası Hükümet Konağı Binası Kat1 Dilovası/KOCAELİ - 0 262 754 02 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.